Firmamız

Yumtaş Kalıp Makine olarak, ekibimiz her biri kendi alanlarında uzman olarak ürün geliştirme, plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, PCB kart tasarımı ve PLC programlama konularında sonuç odaklı çalışmalar yürütmektedir.
Kuruluş amacımız müşterilerimizin katma değerli projeler kazanmasına, bu projeleri başarılı bir şekilde yürütebilmesine yol göstermek ve yardımcı olmaktır. Bu nedenledir ki hizmetlerimiz tasarım ve imalat ile sınırlı kalmayarak proje koordinasyonuna da destek verilmesi şeklinde tanımlanabilmektedir.

Çalışma Yöntemi

Ana sanayi tarafından hazırlanmış CAD data tarafımıza geldikten sonra istenilen özelliklere göre teklif çalışması yapılarak müşteriye sunulur. Sipariş onayı aldıktan sonra konusunda uzmanlaşmış olan mühendislerimiz tarafından bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak kalıp tasarımı varimetrix CAD programında hazırlanır. Buna paralel olarak kalıp gelişim planı da hazırlanarak teklif ile beraber müşterinin bilgisine ve onayına sunulur. Ana sanayinin önerileri doğrultusunda son düzenlemeler yapılarak kalıp üretim süreci başlar. Kalıbın ilk deneme bakısı yapıldıktan sonra ölçü kontrolü yapılarak müşteri onayına sunulur.

Ürün Geliştirme

Ürün tasarımı ve geliştirme sürecindeki uzmanlığımız plastik ürün ve PCB kart tasarımları üzerinedir. Bu nedenle ürün geliştirme hizmetimizi, içinde mekanik ve elektronik tasarım barındıran cihaz veya sistem tasarımı olarak tanımlayabilmekteyiz. Fabrikamızda bulunan güçlü makine parkurumuz sayesinde ihtiyacınız olan kalıp ve ürün üretimini en seri şekilde gerçekleştiririz.

Sonuç Odaklı Mühendislik Çözümleri

Projelerinizi hızlı ve kaliteli mühendislik hizmetleri ile gizlilik ilişkileri çerçevesinde sonuçlandırmaktayız. Uzman bir ekip olarak, tecrübelerimizi sizlerle fikir aşamasından seri imalat aşamasına kadar paylaşarak kısa sürede kaliteli bir mühendislik hizmeti almanıza yardımcı olabilmekteyiz.

Doğru Yerdesiniz

Ostim organize sanayi bölgesindeki Kalıp ve Üretim merkezimizde, deneyimli ekibimizin gözetiminde projelerinizi hayata geçiriyoruz. Sizde daha hızlı sonuca ulaşmak, daha az maliyetli şekilde sonuca ulaşmak istiyorsanız bizi tercih edin.

kurumsal-image-01

kurumsal-image-02

kurumsal-image-03