Kauçuk İmalatı

Kauçuk üretimi konusunda tamamen spesifik ürün imalatına odaklanmıştır. Mukavemet, Vibrasyon, Sızdırmazlık, Dayanıklılık, Elastikiyet gibi konularda çalışması en uygun formulu hazırlayabilmektedir.
Firmamızda her türlü ölçü ve özellikte Kauçuk üretimimiz mevcuttur. Profesyonel ekibimiz ile, makine parkurumuzu yüksek tonajlı üretimlerinize olanak sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Bir çok büyük projelere imzasını atan daima en iyi olma yolunda ilerlemektedir.

Kauçuk Çeşitleri

Tabi Kauçuk: Kauçuk yüksek elastiki bi yapıya sahip olmasının yanında alkol ,asit sıcak ve soğuk su gibi etkenlere direnç gösterir -60 +95c dereceye kadar dayanıklıdır.
Neopren Kauçuk: Atmosfer, şartlarına, sıvı ve gaz halindeki petrol ürünlerine, ozona, suya ve tuzlu suya dayanıklı olan bu malzemenin yanması oldukça zor olduğu gibi – 20C + 120C derece sıcaklık arasında çalışabilmektedir.
Nitril Kauçuk: Mazot, benzin, çeşitli sanayi ve gres yağlarına karşı dayanıklı genel amaçlı malzemedir. Keşe imalatında tercih edilen malzeme çeşidi Nitril kauçuk malzemesidir. Çalışabileceği sıcaklık değeri 40C + 110C derece arasında olurken aralıklarla + 120C dereceye kadar dayanabilir.

kaucuk-imalati-01

kaucuk-imalati-02